• +380442093872
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поставити питання
1000 символів ліворуч

GPON : ONU / ONT Alcatel I-010G

GPON ONU (ОНУ) / ONT Абонентський термінал Alcatel I-010G

GPON ONU (ОНУ) Абонентский терминал Alcatel I-010G GPON ONU (ОНУ) Абонентский терминал Alcatel I-010G GPON ONU (ОНУ) Абонентский терминал Alcatel I-010G GPON ONU (ОНУ) Абонентский терминал Alcatel I-010G

За цією моделлю відмінна статистика- практично немає повернень для ремонту!

ОПИС

Абонентський термінал Alcatel I-010G використовується в якості клієнтського пристрою при побудові мереж типу FTTH і призначений для надання послуг широкосмугового доступу на базі технології GPON в житлових будинках і невеликих офісах. Даний термінал оснащений портами PON і Ethernet FE / GE з автопогодженням для високошвидкісної переадресації.

Характеристики обладнання:

  • 1 х PON оптический порт (до 2,5 ГБит/с, ITU-T G.984);
  • 1 x Gigabit Ethernet порт;
  • тип оптического конектора SC/UPC;
  • чувствительность оптического модуля: -8..-28 дБм;
  • поддержка QoS, 802.1Q Vlan, IGMP V2/V3
  • размеры 105 x 82 x 36.5 мм.

Комплектація:

  • абонентский терминал;
  • сетевой UTP патчкорд 1м.;
  • блок питания АС 100-220 V - DC 12V 0.5A, евро вилка;
  • упаковка.
, , , ,


1000 символів ліворуч
© 2007 — 2019 Dimiks. All Rights Reserved.