• +380442093872
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поставити питання
1000 символів ліворуч

Патч-корди Simplex / Duplex / Uniboot

Оптичні патч-корди: SM/MM, Simplex/Duplex/Uniboot, SC/LC/FC/ST/MT-RJ/E2000

Оптичні патч-корди стандартні: SM/MM, Simplex/Duplex/Uniboot, SC/LC/FC
  Стандартні патч-корди 3м (9.8ft)  
     
  Мультимод (Multimode)  
patch-cord-mm-3m-lc-lc-01x50 Patch-cord MM LC/UPC-LC/UPC 3m (9.8ft) duplex patch-cord-mm-3m-lc-lc-02x50  patch-cord-mm-3m-lc-lc-03x50
     
  Синглмод (Singlemode)  
patch-cord-sm-3m-lc-lc-01x50 Patch-cord SM LC/UPC-LC/UPC 3m (9.8ft) duplex patch-cord-sm-3m-lc-lc-02x50  patch-cord-sm-3m-lc-lc-03x50
patch-cord-sm-3m-sc-sc-01x50 Patch-cord SM SC/UPC-SC/UPC3m (9.8ft) duplex patch-cord-sm-3m-sc-sc-02x50  patch-cord-sm-3m-sc-sc-03x50
     
  Юнібут (Uniboot)  
patch-cord-uniboot-mm-3m-01x50 Uniboot Patch-cord MM LC/UPC-LC/UPC 3m (9.8ft) duplex patch-cord-uniboot-mm-3m-02x50  patch-cord-uniboot-mm-3m-03x50
patch-cord-uniboot-sm-3m-01x50 Uniboot Patch-cord SM LC/UPC-LC/UPC 3m (9.8ft) duplex patch-cord-uniboot-sm-3m-02x50  patch-cord-uniboot-sm-3m-03x50
     

Також ми пропонуємо інші патч-корди:

  • Кабель: симплекс (одно-волоконний), дуплекс (двох-волоконний), внутрішній, зовнішній, підвісний, військового призначення (чорний), з екраном, в броні, ...
  • Волокно: мультимод, синглмод
  • Роз'єм: SC, LC, FC, ST, MT-RJ, E2000
  • Поліровка: UPC, APC, PC
  • Довжина: будь-яка


1000 символів ліворуч
© 2007 — 2019 Dimiks. All Rights Reserved.