• 0-800-750240 [безкоштовно]
  • +38 044 4967009
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запитати
1000 символів ліворуч

40G QSFP+ модулі трансивери


40G QSFP+ SR4: MTP, MPO, 40G QSFP+ LR4, 40G QSFP+ ER4

qsfp 1 100x100 qsfp 2 100x100

40G Сучасний і перспективний тип оптичного трансивера QSFP+ стандарту 40GBASE (40Gb/s).

 

 



1000 символів ліворуч
© 2007 — 2021 Dimiks ®. All Rights Reserved.